Meny
Om NRHF
Medlemsskap
Kontakt
Lover for NRHF
Styre og andre verv
Regler for bildebruk
 
NRHF styre, komiteer og tillitsvalgte

Styre

Formann Tor v. d. Lende 22 46 87 73 (p) Kirkev. 71,
0364 Oslo
tor_fander.lende@getmail.no
Kasserer Jan Helge Øystad 21 91 26 62  Dælenenggata 11E
0567 Oslo
joeystad@online.no
Sekretær Roar Veum
(tidligere varamann)
908 60 543 Hoffsveien 60 B
0377 Oslo
roar@veum.org
Styremedlem Rolf Otterbech 924 30 330 Krokenv. 48B
3500 Hønefoss
rolf.otterbech@gmail.com
Varamann Just N. Qvigstad 916 45 494 Nygårds alle 8A, 0871 Oslo just@la9dl.no

 

Amatørradio-koordinator:

Arnfinn Manders (LA2ID) 984 63 770 Stjernemyrsveien 38, 0673 Oslo la2id@online.no

 

Auksjons ansvarlig:

Haakon Langballe 911 86 545 Killingen 820, 0287 OSLO hlangbal@online.no

 

Bibliotek ansvarlig:

Frode Galtung 22 14 18 63 Bamseveien 12, 0774 Oslo fr-galtu@online.no

 

Delelager ansvarlig:

Tor v. d. Lende 22 46 87 73 (p) Kirkev. 71, 0364 Oslo tor_fander.lende@getmail.no

 

Field-day komite / Radiohistorisk nett:

Hans Sæthre 411 64 698 Arthur Nordlies vei 1C, 0956 Oslo la9lt@yahoo.com
Erik Andersen   Rute 513, 2848 SKREIA  

 

Katalogkomite:

Bjørn Lunde 22 32 33 51 Haugerudv. 86/544, 0674 Oslo bj-lu@online.no
Rolf Otterbech 924 30 330
Krokenv. 48B, 3500 Hønefoss  

 

Medlemsregister:

Jan Helge Øystad 21 91 26 62  Dælenenggata 11E, 0567 Oslo joeystad@online.no

 

Bibliotek/Tidsskiftsansvarlig:

 Frode Galtung 22 14 18 63  Bamseveien 12, 0774 Oslo fr-galtu@online.no

 

Redaktør Hallo Hallo:

Tore Moe 62592070
478 11 213
Vestgardsvegen 122, 2340 Løten radio.la5cl@gmail.com

 

Rørlager ansvarlig:

Jan Sten 922 03 659 Bergkrystallen 3,  1903 Gan jan.sten@gurba.com

 

Hjemmeside ansvarlig:

Rune Eikum     runee@getmail.no
ADR: Mekanikerveien 32, 0683 Oslo      TLF: 22 75 62 11
All kopiering av bilder eller artikler kun etter tillatelse fra NRHF. Medlemmers bruk av bilder, se egne regler